Anasayfa    |    İletişim

Asansörlü Taşımacılık

Mersin ilimiz her geçen gün hızla gelişmektedir. 20’li katlara kadar ulaşan yapılar sayesinde, taşıma firmalarının da müşterilerin yüksek katlara taşınmalarını sağlamaları için bir girişimde bulunması zorunluluk haline gelmiştir.

Umut Asansörlü Nakliyat ekibi olarak da, Mersin’e ilk 18. Kata kadar ulaşan yük asansörünü getiren firmayız. Sizi kolaylıkla yükseklere taşıyoruz.

18. Kata ulaşan asansörümüzle taşıma yaparken kaydettiğimiz videolarımızı izleyebilirsiniz.

 

Asansörlü nakliye hizmetimizle, hem daha hızlı hem de daha ekonomik bir şekilde taşınabilirsiniz. Nasıl mı yapıyoruz? Aşağıda, taşıma esnasında çektiğimiz resimleri inceleyerek bu işin nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Mersin Asansörlü Nakliyat

Son yıllarda artış gösteren çok katlı yapılar, buna uygun taşınma işlemlerinin uygulanmasını gerektiriyor. Özellikle yük asansörünün yer almadığı ya da merdiven yapısının epey dar olduğu binalarda asansörlü nakliyat hizmetinden faydalanmak zorunlu bir hale gelebiliyor. Umut Nakliyat olarak farklı noktalarda sunduğumuz çözümleri asansörlü nakliyat konusunda da oluşturuyoruz. Uzman ekibimiz ile birlikte çalışarak uygun dış mekan noktasını belirleyerek bir an önce eşyalarınızın ilgili kata ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Asansörlü taşımacılık olarak da adlandırılan hizmetimiz içerisinde güvenlik prosedürlerini uyguluyoruz. Böylelikle olası pek çok sorunu başlangıç aşamasında ortadan kaldırıyoruz. Aynı zamanda alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımızdan oluşan ekibimiz, olası sorunları tespit ediyor. Böylelikle daha problemsiz bir şekilde taşınma olanağı yaratıyoruz. Üstelik bu çerçevede çeşitli güvenlik önlemleri sunan hizmetlerimizi devreye almayı ihmal etmiyoruz. Özellikle paketleme ve ambalajlama hizmetlerimiz neticesinde eşyalarınızı korunaklı hale getiriyor, ardından belirttiğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Asansörlü Nakliyat ile Hız ve Güven Bir Arada

Son nesil teknolojik araçlarımız ile birlikte oluşturduğumuz asansörlü nakliyat, sürecin hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmasında etkin bir role sahip. Yük asansörünün bulunmadığı yapılarda eşyaların fiziksel güç kullanılarak yukarı katlara ulaştırılması gerekiyor. Ancak asansörlü sistem devreye alınarak bu sorunu kolayca aşıyoruz. Üstelik fiziksel insan gücü ile dar merdivenlerde eşya taşımak, sürtme ve çarpma gibi olumsuzluklar doğurabiliyor. Asansörlü taşımacılık ile bu problemler hızlıca ortadan kalkıyor. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde ulaştırarak stres yaşamanızı önlüyoruz. Gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı emanet edebilir, olumsuzluk yaşanmaksızın yeni evinize taşınabilirsiniz.

Taşınma sürecinde zamanın verimli bir şekilde kullanılması son derece önemlidir. Herhangi bir şekilde yaşayabileceğiniz vakit kaybı, beraberinde maddi ve manevi sorunlar getirebilir. Örneğin planladığınızdan daha geç tamamlanan taşınma süreci, günlük hayattan daha fazla uzak kalmanıza ve beraberinde daha fazla stres yaşamanıza neden olabilir. Ayrıca bu esnada iş hayatından da geride kalmanız, doğrudan kariyerinizi etkileyebilir. Maddi kayıp yaşamanıza varan sorunların doğmasına neden olan sürecin uzaması, önlenmesi gereken bir sorun olarak algılanmalıdır. Nitekim Umut Nakliyat olarak güvenlik prosedürleri sonrasında hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Devreye giren asansörlü taşımacılık ve paketleme gibi hizmetlerimiz ise zaman kaybı yaşanmaksızın taşınmanın tamamlanmasını sağlıyor.

Asansörlü taşımacılık içerisinde kullanılan sistemin son nesil ve bakımlarının yapılmış olması da yine önem arz eden konular arasında yer alıyor. Uzman ekibimiz ile birlikte gereken tüm bakım işlemlerini periyodik bir şekilde gerçekleştiriyor, böylelikle herhangi bir sorunun oluşmasını önlüyoruz. Ayrıca alanında deneyimli olan çalışanlarımızın varlığı, sistemin en iyi şekilde kullanılmasını sağlıyor. Bu konuda deneyimli olan ekibimiz, nelerin yapılması gerektiğini yakından biliyor. Böylelikle daha sorunsuz bir süreç deneyimi oluşurken aynı zamanda problemlerin ortadan kalkması mümkün hale geliyor. Bireysel bir şekilde taşınmanız durumunda oluşabilecek tüm problemleri hızlıca ortadan kaldırıyoruz. Böylelikle vakit kaybını önlediğimiz gibi bir an önce evinize taşınmanızı sağlıyoruz.

Ofis Taşımacılığında Asansörlü Sistemden Faydalanın

Hizmet alanlarımız içerisinde yer alan ofis taşımacılığı ile iş yerinizin farklı bir adrese taşınmasında önemli bir görev üstleniyoruz. Ofis mobilyalarınızın, bilgisayarların ve diğer sarf malzemelerinin tümü, uzman ekibimiz ile birlikte taşınıyor. Bu esnada oluşturduğumuz güvenlik önlemleri neticesinde sorun yaşama olasılığını en aza indirmeyi başarıyoruz. Özellikle bilgisayar ve buna benzer değerli parçalar, oluşabilecek herhangi bir sorunda maddi kayıp olarak size geri dönebilir. Bu nedenle titiz bir şekilde çalışmaya özen gösteriyor, olası sorunları bir an önce ortadan kaldırarak hızlıca yeni iş yerinize taşınmanızı sağlıyoruz. Bu esnada aldığımız güvenlik önlemleri çerçevesinde değerlendirilen paketleme hizmeti, tüm eşyalarınızın uygun malzemeler neticesinde korunaklı hale getirilmesine dayanıyor. Havalı ambalaj kağıdı ve buna benzer malzemeler neticesinde eşyalarınızı çevresel eşyalara karşı daha dayanıklı bir seviyeye getiriyoruz.

Ofis taşımacılığı içerisinde de önemli bir yere sahip olan asansörlü taşımacılık hizmetimiz, sürecin duraklama olmaksızın devam etmesine katkıda bulunuyor. Belli başlı ofis eşyalarınızı portatif sistemimiz neticesinde uygun kata ulaştırıyoruz. Böylelikle bir an önce iş hayatınıza geri dönmenizi sağlıyoruz. Olası bir gecikme, iş alanınızı doğrudan etkileyebilir. Rakiplerinizin sizden bir adım öne geçmesine dahi yol açabilen zaman kaybı, aynı zamanda maddi kayıp yaşamanıza da neden olabilir. Mal ve hizmet üretiminin gecikmesi, müşteri memnuniyeti açısından da son derece önem arz ediyor. Tüm bu nedenlerden ötürü bir an önce yeni iş yerinize taşınmanızı ve beraberinde iş hayatına geri dönmenizi sağlıyoruz. Zaman kaybının önlenmesi konusunda devreye giren uzman ekip desteği ve asansörlü nakliyat hizmeti, elbette farklı konularda da yardımınıza koşuyor. Öncelikle yenilikçi bir sistem kullanmamızdan ötürü çevresel etkilerin oluşma şansını ortadan kaldırmayı başarıyoruz. Ayrıca uzman ekip desteği sunarak aklınızda oluşabilen tüm soru işaretlerini gidermeyi başarıyoruz. Eğer süreç dahilinde merak ettiğiniz herhangi bir konu olursa hızlıca uzman ekibimize soru yöneltebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Uygun Nakliye Aracı ile Taşınma Olanağı

Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi hizmetlerimizin tümünde uygun nakliye aracı desteği sunuyoruz. Nitekim bu noktada devreye giren asansörlü nakliyat hizmetimiz de yine uygun araçlarımız neticesinde faydalanabileceğiniz servislerimiz arasında yer alıyor. Yenilikçi nakliye aracı filomuz neticesinde eşyalarınızı yolculuk sırasında oluşabilen sarsıntı gibi etkilerden büyük oranda koruyoruz. Ayrıca ekibimiz, eşyalarınızı aracımız içerisinde güvenli bir şekilde konumlandırıyor. Bu sayede pek çok problemi en baştan ortadan kaldırmayı başarıyoruz. Belirttiğiniz adrese ulaştığımız anda eğer asansör sistemine ihtiyaç duyuluyor ise bir an önce portatif sistemimizi kuruyor ve ardından ulaştırma sürecini tamamlıyoruz. 18. kata kadar ulaşan asansör sistemimiz, oldukça yüksek binalarda dahi kullanılabilir durumdadır. Böylelikle kat sayısı fazla olan bir binaya taşınmanız durumunda dahi asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye alıyoruz. Süreci hızlı bir şekilde tamamlayarak yeni evinizde yaşamaya başlamanızı sağlıyoruz.

Süreç dahilinde bulunan askılı tekstil taşımacılığı gibi hizmetlerimiz neticesinde kıyafetlerinizi güvenli bir şekilde aktarmayı da ihmal etmiyoruz. Bir yandan mobilyalarınızı taşırken diğer yandan tekstil ürünleri için ideal taşıma ortamını yaratıyoruz. Aracımız içerisinde güvenli olacak şekilde konumlandırdığımız tüm tekstil ürünlerinizi uygun adrese ulaştırdıktan sonra ise portatif asansör sistemi ile yukarı katlara çıkarıyoruz. Olası güvenlik önlemleri açısından hali hazırda yenilikçi sistem olan asansörlü nakliyat desteği, problem yaşanmasını önlüyor. Ancak buna ek olarak oluşturduğumuz ideal paketleme ve ambalajlama desteği ile tekstil açısından dahi sorunsuz bir biçimde taşınmanızı mümkün hale getiriyoruz.

Asansörlü nakliyat dahil tüm süreci sigorta kapsamında tamamlıyoruz. Allianz sigorta desteği neticesinde tüm eşyanızı ekstra güvenli bir şekilde taşıyoruz. Olası bir durumda devreye giren sigorta, oluşan maddi kaybın telafi edilmesini mümkün hale getiriyor. Böylelikle herhangi bir şekilde maddi zarara uğramanızı önlüyoruz. Asansörlü taşımacılık, paketleme, uygun araç seçimi ve parça eşya taşımacılığı dahil tüm hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz. Umut Nakliyat olarak her daim göz önünde bulundurduğumuz %100 müşteri memnuniyeti ile mükemmel bir süreç yaşamanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimizden hemen faydalanmaya başlamak ve konu ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.