Anasayfa    |    İletişim

Çalışma Politikamız

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde uyguladığımız belirli politikalarımız vardır. Diğer firmalardan en büyük farkımız, kendimize belirttiğimiz hedef ve ilkelerimizdir.
İlk olarak arayan müşterimiz, eğer daha önce bizimle çalışan müşterimiz değilse, yetkili personelimiz tarafından bilgilendirilir. Eşyaların nasıl paketleneceği ve ne tür bir araçla, asansörlü mü asansörsüz mü nasıl taşınacağı hakkında bilgi verir. Genellikle direkt olarak ücretsiz expertiz aracımızla eşyaları yerinde kontrol etmekteyiz. Eşyaların yerinde kontrol edilmesi, hem firmamız hem de müşterilerimiz açısından avantaj sağlamaktadır. Sizin gözünüzde belki 2 araca sığmayacak kadar olan eşyalarınızı biz tek bir araçla taşıyabiliriz. Veya bunun tam tersi durumda olabilir. Bu nedenle, en sağlıklı hizmet için, en doğru fiyat ve en uygun paketleme için eşyalarınızın yerinde kontrol edilmesi daha uygun olmaktadır.

Bunun gibi bir çok çalışma politikası uygulayan firmamızdan sizler de hizmet alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.