Anasayfa    |    İletişim

Mut Evden Eve Nakliyat

Yılların verdiği deneyim ve uzman ekiplerimizin sunduğu kaliteli hizmet ile sadece eşyanızı değil aynı zamanda geleceğinizi de taşıyoruz. Hizmetimizin merkezine müşteri memnuniyetini alarak siz değerli müşterilerimizin, yoğun ve stresli taşınma süreçlerinde en büyük destekçisi olmayı amaçlıyoruz.

Gerek Mut evden eve nakliyat, gerekse Mersin merkezi ve diğer bütün ilçelerde hizmetimizden yararlanabileceğinizi belirtmek isteriz. Hem Şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık alanlarında Mersin ve Mut başta olmak üzere, bölgedeki birçok ile de hizmetler sunmaktayız.

Müşterilerimize sunduğumuz çözüm odaklı yaklaşım anlayışı ve kaliteli hizmetin uygun fiyata sunulması gibi ters orantılı bir hizmet etiğine sahip olmamızdan ötürü bölgede hizmet veren nakliye şirketleri arasında hızla yükselen bir grafiğe sahibiz.

Sağladığımız her hizmeti, sözleşmeli, sigortalı ve resmiyet kazandırarak yapıyor olmamız sayesinde de Mersin ve Mut gibi diğer birçok bölgede de en çok güvenilen organizasyonlardan biri olma özelliğine sahibiz.

Mersin, Mut ve diğer civar bölgeler başta olmak üzere, tüm Türkiye’ye uygun ve kaliteli hizmet anlayışını yaymayı amaçlıyoruz. Ekibimizi her zaman en deneyimli kadrolardan oluşturarak, vereceğimiz hizmeti de her daim en üst standartta tutmaya odaklanıyoruz. Siz değerli müşterilerimize ne tür hizmetler verdiğimizi merak ediyorsanız, hizmetlerimizin detaylarını aşağıda alt başlıklar halinde inceleyebilirsiniz.

 

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetli

Müşterilerimizle el sıkışmadan ve taşınma sürecini başlatmadan önce ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimiz kapsamında konusunda uzman ekip arkadaşlarımız taşımak istediğiniz mekanı ziyaret ederler.

Uzman personelimiz, eşyalarınızın sahip olduğu değeri, kırılganlık durumlarını, ne kadar alan kaplayabileceğini,  taşınma sürecinde canlı hayvan veya bitkilerin sürece dahil olup olmadığını, bulunduğunuz katın yüksekliği ve diğer bütün ayrıntılar göz önünde bulundurularak nasıl bir araç ile nasıl bir hizmet sunulması gerektiği konusuna netlik kazandırırlar.

Bu süreç sayesinde hem siz değerli müşterilerimiz kafanıza takılan her türlü sorunuzun cevabını almış olursunuz hem de bizler sizlere sunabileceğimiz en iyi hizmetin ne olduğunu tespit etmiş oluruz.

 

Sözleşmeli Nakliye Hizmeti

Siz müşterilerimize sunacağımız hizmetlerimiz, özellikle müşteriyi güvence altına alacak şekilde sözleşmeye tabi tutuyoruz. Sözleşmemizde müşterimiz ile aramızda geçen anlaşma koşullarını da vurgulayarak taşıma hizmetimizi hukuki güvenceye dayandırarak müşterilerimize sunuyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Ekspertiz hizmeti sonrasında müşterilerimiz ile el sıkışıyor ve eşyalarını her türlü zarar görme riskine karşı sigortalıyoruz. Taşıma hizmetimizde her ne kadar risk kavramı söz konusu olmasa da eşyalarınız ile yola çıktığımızda bizden kaynaklanmayan her türlü aksaklığa karşı önlem almayı bir etik haline getirmiş bulunuyor ve siz müşterilerimize güvece olarak taşınma öncesinde eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Paketleme Hizmeti

Paketleme kısmı, evden eve taşımacılık hizmetlerinde en önemli kısım diyebiliriz. Taşınma sürecinde, eşyaların güveliğini sağlamak adına ambalajlama ve paketleme hizmetinin kaliteli olması en önemli konulardan biri.

Dilerseniz küçük ev eşyalarınız da dahil olacak şekilde bütün eşyalarınızın paketlemesini uzman ekibimiz tarafından yapmaktayız. Her eşyanızın özelliğine göre en ufak bir çizik bile almayacak şekilde itina ile paketlemesini yapıyoruz. Her eşya için değişiklik arz eden dayanıklı paketleme malzemeleri kullanıyor ve eşyalarınızı olabilecek en güvenli halde paketliyoruz.

Depo Hizmeti

Müşterilerimize sadece taşınma sürecinde değil eşyalarının depolanması gibi ihtiyaçları ortaya çıktığında da gereken hizmeti en iyi şekilde sağladığımızı belirtmek isteriz.

Müşterilerimizin eşyalarını en güvenli şekilde paketliyor ve sonrasında tıpkı taşıma aracımıza yerleştirdiğimiz gibi depolarımızda bulunan odalara yerleştirilmek üzere taşıyoruz. Müşterilerimiz tarafımızdan muhafaza edilmekte olan eşyalarını diledikleri kadar depolarımızda tutabiliyorlar.

 

Askılı Taşıma Hizmeti

Giyim ve tekstil eşyalarınızı taşımak için sizlere sunduğumuz ayrı bir hizmet de askılı taşıma hizmetimizdir. Giyim ve tekstil eşyalarınızı bu bölmemizde hazırladığımız askılara asarak muhafaza ederiz ve taşınma sürecinde, gerek tekstil gerekse giyim eşyalarınızın ütüsü dahi bozulmaz.

Bu hizmetimizi mağaza taşımacılığı olarak da müşterilerimize sunmaktayız. Bir giyim mağazanız var ve bulunduğunuz yeri değiştirmek istiyorsanız çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Uzman ekibimizle askılı vaziyette olan ürünlerinizi yine askılı bir şekilde, raflarda yer alan ürünlerinizi ise kolilere yerleştirip paketleyerek, yeni adresinize de aynen yerleştirerek taşınma sürecinizi yürütebileceğimizi bilmenizi isteriz.

 

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Teknolojiyi yakından takip eden bir organizasyon olarak en yeni teknoloji araçlarla hizmet vermeye gayret ediyoruz. Raylı sistem üzerine kurulu olan asansörlü taşımacılık hizmetimiz aracılığı ile hangi kattan hangi kata taşınacağınızın hiç önemi yok.

Asansör sistemimiz ile yerine göre 15 veya 25 katlı bir yapının en üst katta yer alan dairesini bile rahatlıkla taşıyabildiğimizi bilmenizde fayda var. Hemen her türlü eşyayı taşıma özelliğine sahip olan asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı çok daha kısa sürede alıyor ve çok daha kısa sürede yeni adresinize indirebiliyoruz. Yani taşınma sürecinizi olması gerekenden çok daha kısa sürede tamamlıyoruz.

Sermayemizi sizleri memnun etmeye adayan hizmet anlayışına sahip bir organizasyon olduğumuzu bizimle çalıştığınızda kolayca fark edeceksiniz.

 

Parçalı Taşıma Hizmeti

Bu hizmetimizde ise taşınma söz konusu olmaksızın, gerek birkaç parça gerekse tek parça bile olsa taşımacılık hizmetinizi üstleniyoruz. Sunduğumuz hizmeti kargo şirketlerinden daha uyguna temin etmeniz bile mümkün. Mesela yeni koltuk takımı aldınız ve eski koltuk takımınızı da kırsal da dinlenmek için arada sırada kullandığınız eve götürmek istiyorsunuz. Tam o aşamada bizi arıyorsunuz ve bizler devreye girerek ister eski takımınızın tamamını isterseniz bir kısmını dilediğiniz adrese götürüyoruz.

Bu hizmetimizde sizlere kargo şirketlerinden daha güvenli ve daha uygun hizmet verebildiğimizi de bilmenizi isteriz. Çünkü kargo firmalarının taşıyıcı personelinin sizin kargonuzu, paketlemesi size ait ve kapalı şekilde teslim aldıkları için paketinizin içeriğini tam olarak bilmesi mümkün değil. Haliyle ne derece özenli ve dikkatli davranması gerektiğini de bilmesi pek mümkün olmayacaktır.

Yani eşyanız tek parça bile olsa tarafımızdan özenle paketlenip, gerek şehir içi gerekse şehirler arası şekilde tarafımızca taşınabiliyor. Tıpkı evden eve nakliye hizmetinde olduğu gibi parçalı taşıma işlemlerimizde de hem sözleşme hem de sigorta hizmeti sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

 

Ofis ve işyeri Taşımacılık Hizmetleri

İşyerinizi veya ofisinizi taşımak istiyorsanız yine doğru adrestesiniz. Gerek özel kurumlar, gerekse kamusal kurumlar da dahil olmak üzere her türlü işyerinizi de tıpkı evden eve taşımacılık hizmetimiz gibi, ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayarak, ardından sigorta anlaşması yaparak ve sonrasında en güvenli şekilde paketleyerek taşımaya hazır hale getiriyoruz. Taşınma işleminizi en uygun araçlar ile en uygun şekilde yapıyoruz ve eşyalarınızı yeni adresinize dilediğiniz şekilde indiriyoruz.

Kurumsal taşıma hizmetlerinde mobilyalarınızın de montajı ve montajı da uzman ekiplerimiz tarafından yapılabiliyor. Zira ofis mobilyalarının sökümü ve tekrar takımı oldukça titizlik gerektiren bir işlem olduğu için kesinlikle kendi imkanlarınız ile yapmanızı önermiyoruz.

Tarafımızdan alacağınız hizmet içerisinde büro mobilyalarınızın, özel evraklarınızın ve kırtasiye malzemelerinizin, tarafınızdan belirlenen personel refakatinde ve uzman kadromuzca itina ile taşınması ve yerleştirilmesi yer alıyor.

Nasıl ki evden eve taşımacılık hizmetlerinde bizleri güvenle tercih edebiliyorsanız, ofis ve işyeri taşımacılığında da memnuniyet odaklı hizmetimizden daha azını almayacağınızı bilmenizi isteriz.