Anasayfa    |    İletişim

Ofis ve Büro Taşımacılığı

Umut Asansörlü Nakliyat, yalnızca ev taşımacılığı hizmeti vermeyip Ofis ve Büro Taşımacılığı işlemlerinizde de sizlere yardımcı olmaktadır.  Bu işlem yapılmadan önce ilk olarak eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır. Bu hizmetimiz de expertiz hizmetimizin içerisinde olup ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Genellikle firma yetkilisinin ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan taşıma programı çerçevesinde; Tüm ofis mobilyalarınız, dolaplarınız ve diğer gereçleriniz numaralandırılır.

Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni yerleştirme yerinde eşyaların karmaşası önlenmiş olur. Tüm dosya ve klasörleriniz paketlenir. Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava balonlu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Tüm eşyalarınız yeni yerinizde bölüm (departman) ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı paketlenir. Montaj ve Demontaj ları gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.