Anasayfa    |    İletişim

Parça Eşya Taşımacılığı

Sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi de parça eşya taşımacılığı diğer bir adı da parsiyel nakliye olarak bilinmektedir.

Adından da anlaşılacağı gibi, birkaç parça eşyanın taşınmasıdır. Örnekle anlatacak olursak, Öğrenci evi, bekar evi veya bir yakınınıza göndermek istediğiniz bir kaç parça eşyanız olduğunu varsayalım. birkaç parça eşya için ne firma bütün bir aracı size ayırabilir ne de siz bu masrafın altından kalkabilirsiniz. Bu nedenle, parça eşya nakliyesi sırasında, sizinle birlikte başka bir müşterimizin de yükünü taşıyarak hem bize hem de size daha az masraf oluşturmaktayız.

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Nakliyat sektörü denildiğinde geniş bir alanın kapsamış olduğunu görüyoruz buradaki asıl mesele ise nasıl bir firma tercih edeceğinizle alakalıdır. Eğer ki seçmiş olduğunuz firma kendi kalitesini ispat etmiş ise bu durumda ne yapacağını da zaten çok iyi biliyor olacaktır. Parça eşya taşımacılığı konusunda hizmet veren firmamız size profesyonel çözümler sunarak kalitesini de ispat etmiştir. Gerek Mersin gerekse şehirler arası nakliyat konusunda yılların birikimine sahip olduğumuzdan dolayı her türlü standartları da göz önünde bulundurarak nakliyat hizmetini sağlayabiliyoruz. Umut Nakliyat 40 yıla yakın bir geçmişiyle birlikte her türlü alternatifleri de üst düzeyde tutarak profesyonel bir nakliyat işlemi gerçekleştirecektir.

Firma olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında bulunan parça eşya taşımacılığı güvenli ve garantili bir nakliyat hizmetinin de en önemli kollarından bir tanesidir. Nakliyat işlemlerinde bizi tercih etmeniz durumunda parça eşyalarınızı en hızlı şekilde taşıyabiliriz. Parça eşyalarınızı ister farklı bir firmadan isterseniz de farklı bir evinizden başka bir adrese ulaştırabiliriz. Bu hizmetimiz sırasında hiçbir şekilde ayrım yapmadan gerekli her türlü koşullarda gerçekleştiriyoruz.  Firmamız bünyesinde hizmet veren her aracımız profesyonel nakliyat için uygun olarak hazırlanmıştır. Araçlarımız bakımlı olmakla birlikte her türlü konfora sahiptir. Çelik kasa sistemlerle donatılmış iç dizaynı eşyanın dışarıdan herhangi bir şekilde zarar görmesini de önleyecektir.

Parça eşya nakliyatı evden eve nakliyat hizmetinden biraz daha farklı bir işlemdir. Bu nakliyat hizmetinde küçük boyuttaki eşyaların nakliyatı sağlanır. Burada eşyanın fiyatlandırmasını belirleyen faktör ise eşyanın boyutu ve hassasiyetidir. Bunun yanı sıra eşyanın gideceği mesafe de fiyatları belirleyen faktörler arasında yer almaktadır. Ancak burada aklınıza gelen şey de az eşya için çok para ödeyeceğiniz olmamasıdır. Yani eşyalarınız boyutu kadar ücretlendirilir ve bu da doğal olarak evden eve nakliyat hizmetinden çok daha ucuza alınmış bir hizmet olacaktır.

Firma olarak sektörde 40 yılımızı güven ve de müşteri memnuniyet odaklı geçirdik. Dolayısıyla müşterilerimizin bize sağlamış oldukları güven sayesinde de her zaman en kaliteli hizmeti vermeye söz verdik. Amacımız daha çok insana ulaşabilmek ve ulaştığımız her müşterimizi de bizim garantimiz altına almaktır.

Nakliyat sektöründe en önemli konu güven ve garantidir. Bu anlamda sunmuş olduğumuz hizmette biz en çok buna dikkat ettik bugüne kadar sayısız taşıdığımız nakliyat hizmetimizle birlikte profesyonel çözümleri de sunduk. Kolay yükleme, beklemeden ulaşım, hızlı teslimat ve güvenli taşımacılık, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için bu sektördeki gösterdiğimiz performansın özeti olabilir.

PLANLI VE ZAMANINDA HİZMET

İnsanlar nakliyat sektörü içerisinde parça eşya taşımacılığı hizmeti alırken eşyalarının tam olmamasından kaynaklı olarak kalitesiz bir hizmet alabileceğini düşünebilirler. Ancak biz firma olarak vermiş olduğumuz nakliyat güvencesinde taşıdığımız her eşyanın güvende olacağını ve nasıl taşınması gerekiyorsa aynı özende taşınacağını iyi biliriz. Güvenli nakliyat hizmeti denildiğinde ilk sırada öne çıkan firmamızdan destek alabilirsiniz. Mersin bilindiği üzere yaz ve kış olmak üzere hareketli bir ilimiz ve bu ilimizde geliş ve gidişlerinde aynı zamanda tatil amaçlı olduğunu biliyoruz. Bu tatil amaçlı geliş gidişlerde yazlıkları olan ailelerin parça eşyalarını transferi noktasında da önemli bir ölçüde ihtiyaç olabiliyor.

Bizden alacağınız hizmetle birlikte eşyalarınız güvenli ve nakliyat standartlarına uygun bir şekilde varış adresinize ulaştırılacaktır. Unutmamalısınız ki her nakliyat işlemi düşünüldüğü kadar zahmetli değildir. Önemli olan burada sistemi çözebilmek ve eşyanın taşınma şekli ile ilgili doğru karar verebilmektir. Bazen birkaç koli ya da iri bir dolabın taşınması gerekebilir bu durumda eşyaların taşınmak için elinizdeki her türlü opsiyonu da kullanmanız gerekiyor. Bizde Umut Nakliyat olarak parça eşya taşımacılığında nasıl hareket etmeniz gerekiyor bir bakalım.

UMUT EVDEN EVE NAKLİYAT

Nakliyat işlemi profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirildiğinde hem pratik hem de sağlıklı bir şekilde gerçekleşecektir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde özellikle de üst katlarda oturanlar için geliştirilmiş olan asansörlü nakliyat hizmetiyle birlikte daha kolaylık sağlanmıştır. Bu sayede eşyaların zarar görmesinin önüne geçilmiştir.

Asansörlü nakliyat hizmeti ister şehir içi nakliyatta isterseniz de şehirler arası nakliyat işlemlerinde gerçekleştirilebilir. Evden eve nakliyat firması olarak bizler sağlamış olduğumuz nakliyat hizmetimizde her zaman pratik ve kolay nakliyat yöntemlerini tercih etmişizdir. Taşınma olayı ne kadar uzman kişiler tarafından gerçekleştirilirse eşyanın güvenliği e o kadar sağlanmış olacaktır. bu anlamda biz bize duyulan güvenin de farkında olarak kesin çözümler üretmeyi tercih ederiz. Eşya taşımayı farklı boyutlarda değerlendirmek önemli bir konu bu anlamda parça eşya taşımacılığı da her zaman bu farkı hissettirmiş olan nakliyat çeşitleri arasında yer almıştır. Firmamız hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılıkta parça nakliyat hizmetini de gerçekleştirerek sorunsuz bir transfer işlemi gerçekleştirmiş olacaktır.

Nakliyat fiyatları parça eşyalarda daha farklılık gösterir insanların bu nakliyat yöntemini tercih etmesinin de en büyük nedeni bundan kaynaklanmaktadır. Daha uygun ücretlerle profesyonel bir nakliyat işlemi gerçekleştirilecektir. Özellikle de şehirler arası nakliyat hizmeti söz konusu olduğunda parça eşyalarınızı başka türlü transfer etmenizin de mümkün olmayacağını düşünürseniz burada kaliteli firmalarla çalışmak sizin kafanızdaki soru işaretlerinin tamamının da giderilmesini sağlayacaktır.

Nakliyat firmalarının büyük bir çoğunluğu parça eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ancak bizi onlardan farklı kılan konumumuz ise parça eşya olsa bile sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyanızın güvenliği ve yolculuk anında olası maddi kayıp yaşamamanız için sigortalı nakliyat hizmeti vererek müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Bilindiği üzere nakliyat işlemlerinde olası risk her zaman üst eviyededir dolayısıyla kurumsal firmalar bu noktada bu risklerin önüne geçebilecek her türlü önlemi de sonuna kadar almaktadır. Biz kurumsal bir firma olmamızın da artılarını kullanarak müşterilerimizin memnuniyet düzeyini her zaman bir adım daha yukarıya çıkarmak adına teknolojin de her türlü imkanlarını kullanıyoruz.

Nakliyat işlemlerinde tecrübe ve teknoloji denildiği zaman ilk akla gelende asansörlü nakliyat hizmeti olmuştur. Asansörlü nakliyat hizmetinde en yüksekteki katlara kadar ulaşım sağlanarak eşyaların güvenli bir şekilde aşağıya indirilmesi ve de yukarı çıkarılması sağlanır. Firmamız bünyesinde hizmet veren asansörlerimiz 20. Kata kadar erişim sağlayarak sorunsuz bir nakliyat işleminin gerçekleştirilmesi sağlanacaktır.

Asansörlü nakliyat işlemlerinde minimum yorulma ile maksimum hız gerçekleşir. Bu sayede eşyalarınız en pratik yollardan taşınarak memnuniyette üst düzeyde kalacaktır. Umut nakliyat firmamızın fiyatlarını incelediğiniz de sunulan kalite ile fiyatın da oldukça üst seviyelerde olduğunu görebilirsiniz. Bu başarının en büyük mimarı ise bünyemizde çalışan personellerimizdir. Firmamız bünyesinde hizmet veren her çalışanımız deneyimli ve eğitimlidir. Dolayısıyla bu eğitim tamamen müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde nakledilmesinden yana kullanılır.

Sonuç olarak şunu söyleyebiliriz ki firmamızın hizmetlerinden faydalanabilmek artık bir telefon kadar yakındır. İster sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurarak isterseniz de telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimizi arayarak sorunsuz bir nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Biz yılların deneyimiyle yüklü olan ve en doğru taşımacılık yöntemlerini gerçekleştirmiş güçlü köklü ve kaliteli bir evden eve nakliyat firmasıyız.

Eşyalarınız parça da olsa komple de olsa söz konusu taşımacılık oldu mu bize güvenebileceğinizi garanti ederiz.