Anasayfa    |    İletişim

Banka Fabrika Taşımacılığı

Banka taşımacılığı için; öncelikle bir expertiz elemanı gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür.

 Taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Umut Nakliyat ‘ın formen’i ile muhataptır.

 Bilgisayar ve buna benzer cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise lift li araçlar vasıtası ile taşınır. Umut Nakliyat hep gelecekteki olumlu yada olumsuz olayları düşünerek geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır. sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine formen tarafından verilecektir.

 Olası bir hasar durumunda ise banka Umut evden eve nakliyat ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır.
Türkiye’nin lider banka kuruluşlarına hizmet veren Umut  Nakliyat alanında en iyi bankalara hizmet vermekten gurur duymaktadır.
Büyük banka kuruluşlarının sorularına cevap olarak titiz ve güvenilir hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Umut evden eve nakliyat sizlere banka taşımacılığında güven sağlamaktadır.
Özel araçlarımızla paketleme ve ambalajlama işlemleri tamamlandıktan sonra eşyalarınız titiz ve güvenli bir şekilde yerine teslim edilir.

Umut evden eve nakliyat banka nakliyesi alanında öncü bir firmadır. Banka taşıma fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizlerle iletişime geçiniz.